Dijital İş Birliklerimiz

Unigate DXP – Dijital Deneyim Platformu

İnsan kaynaklarının dijitalleşme yolculukları ile ilgili birçok örnek ile karşılaşıyoruz. Geleneksel yöntemler yerini dijital araçlar ve platformlara bırakıyor. Verimlilik, etkinlik ve stratejik planlama açısından büyük öneme sahip tüm bu dijital yenilikler, insan kaynakları departmanlarının daha proaktif, veri odaklı ve stratejik bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Bizler de bu süreçte, insan kaynakları çözüm ortakları olarak müşterilerimizi her zaman destekliyor, ik departmanlarının daha verimli ve etkili çalışması için çabalıyoruz.

 

Unigate DXP - Dijital Deneyim Platformu

Şimdi ise hizmetlerimizi Unigate DXP ile birleştirdik, böylece işe alım, performans yönetimi, izin yönetimi, eğitim ve daha fazlasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bu ürünle, yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz. Size özel olarak düzenlenebilen bu dijital platform ile tüm insan kaynakları fonksiyonlarınızı etkin bir şekilde destekliyoruz.
 
Dijitalleşmeyi insan odağından vazgeçmeden sağlamak, dünyada rekabet avantajınızı korumak ve insan kaynakları süreçlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.  

Sparkus – An All-in-One AI-Supported Digital Coaching Solution

Koçluk alanında dijital çözümler sunan SparkUs ile iş ortaklığımızı heyecanla duyurmak isteriz. SparkUs, çalışan bağlılığı ve performansını artırmak amacıyla tasarlanmış yenilikçi bir dijital koçluk platformudur. Liderlerin ve profesyonellerin kendi potansiyellerini bulmalarına ve organizasyonun genel başarısına katkıda bulunmalarına yardımcı olmak üzere tasarlandı.

Sparkus, sertifikalı koçları ve kurumsal stratejiler doğrultusunda özelleştirilebilen ve ölçeklenebilen platform altyapısı ile uçtan uca bütünsel koçluk deneyimleri sunuyor. Geleneksel koçluk değerleri üzerine kurulu olan bu dijital deneyimler, yapay zeka destekli dijital egzersizleri ve birebir canlı oturumları etkili biçimde harmanlıyor. Böylece koçluk için ayrılması gereken zamanı azaltıyor, koçluğun çıktılarını optimize ediyor, aynı zamanda gelişimin ölçümlenmesine olanak tanıyor. Yani, hızlı, hedefe yönelik ve raporlanabilir.

Siz de işgücünüzü koçlukla dönüştürmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçin, şirketinizin gerçek potansiyelini açığa çıkarmak için birlikte çalışalım.