Neden Biz?

İLHAM VEREN LİDERLİK

İşimizi tutkuyla yaptığımız için sektörümüzde lider çalışmalara imza atıyoruz. Hizmet verdiğimiz şirketlere ve aracı olduğumuz çalışanlara tutkumuzla ilham veriyoruz ve liderlik yolunda onları cesaretlendiriyoruz.

TECRÜBELİ YAKLAŞIM

İnsan kaynakları sektöründe uzun yıllar çalışmış ve farklı sektörlerde uzmanlaşmış tecrübeli ekibimiz ile fark yaratıyoruz. Tecrübemizle gelen başarıya, yaşam boyu öğrenme ve gelişmeye inanarak, kendimizi ve işimizi sürekli geliştiriyoruz.

YENİLİKLERİ TAKİPTEYİZ

Hizmet verdiğimiz sektörlerdeki yenilikleri ve insan kaynakları dünyasındaki gelişmeleri sürekli takip ediyor, iş yaklaşımımızı bunlara uygun şekilde tazeliyoruz. Ekibimizin girişimci ruhu sayesinde değişimi doğru yönetiyoruz.

İŞİMİZİN ODAĞI İNSAN

İnsan kaynakları hizmetini verirken şirketler ve iş ilanları arasında kaybolmuyoruz, sadece ve sadece insana odaklanıyoruz. Kurumsal ihtiyaçların da bireysel beklentilerin de insan faktörüyle yakından ilgili olduğunu çok iyi biliyoruz.

Genel Müdürümüzün Mesajı

Uzun yıllardır insan kaynaklarının her alanında emek vermiş bir ekip olarak, insan kaynakları danışmanlığının; değişen dünya düzeni, iş modelleri, organizasyon yapıları üzerine düşünerek, bilgi, teknoloji ve bilimsel yaklaşımlar ile desteklenmesi ve dönüşmesi gerektiğine inanıyoruz. Sunduğumuz hizmet kalitemiz ile mesleğimizin, yalnızca CV iletmek ya da her müşteride aynı uygulamaları gerçekleştirmek olmadığının bir kez daha altını çiziyoruz. Hem iş ortaklarımıza, hem adaylarımıza, bilgilerimizi, tecrübelerimizi, yurt dışında ve ülkemizde aldığımız eğitimleri, mesleğimizin derinliklerini yansıtarak, başarımızı sürdürülebilir kılıyoruz. Dünyadaki dönüşüme ayak uydurarak, insan kaynakları analitiğini, online değerlendirme araçlarını, robotik sistemleri, süreçlerimizde kullanabileceğimiz farklı teknolojik araçları araştırıyor ve hizmetlerimize adapte ediyoruz.

Mesleğimize olan tutkumuzla, insanın potansiyeline olan inancımızla; ülkemize ve dünyaya gelecekte nasıl bir miras bırakmak istediğimizi önemseyerek çalışıyoruz. Dokunduğumuz her insan ve organizasyon ile birlikte öğrenmek, gelişmek, kazanmak ve aynı zamanda iyiliği, evrensel değerleri, öz değerlerimizi yayarak birçok kişiye ilham olmayı diliyoruz.

Başak Gül Çakır – Peoplefocus HR Genel Müdürü

Bizimle Çalışmak İster misiniz?