İşe Alım Danışmanlığı

Her sektör ve role özel işe alım süreçlerini eksiksiz tamamlarken, çalışanların ve iş ortaklarımızın ilk iki haftalık ve ilk iki aylık geri bildirimlerini dinliyor, aralarındaki iletişimin ve bilgi aktarımının sürdürülebilir olmasına çalışıyoruz. İşe alım süreçlerimizde aday deneyimini, çalışan deneyimine dönüştürecek bütünsel deneyime katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Tüm işe alım süreçlerimizde; role göre yetenek haritasını ( talent mapping) oluşturarak süreçlerimize başlıyoruz. Her aşamada ‘’insan kaynakları analitiğini’’ kullanarak derinlemesine analizler sunuyoruz.

İşe alım süreçlerinin de bir ARGE’si olduğuna inanıyor, adaylarımıza ve iş ortaklarımıza sürdürülebilir başarıyı sağlayacak, insanı odağında tutan, mevcut yetkinlikler yanında, potansiyel,  süreçler geliştiriyor, gelişmeleri takip ediyor, her zaman en iyisi için çabalıyoruz.

İnsanı odağında tutan mevcut yetkinlikler yanında potansiyel yetkinlik ve yetenekleri de değerlendirdiğimiz süreçler geliştiriyor, gelişmeleri takip ediyor ve her zaman tüm paydaşlar adına en iyisi için çabalıyoruz.

Teknoloji rollerinde geliştirdiğimiz özel yaklaşım başta olmak üzere finans, mühendislik, satış gibi rollerde de iş ortaklarımıza işe alım desteği sağlıyoruz.

Teknoloji Sektörüne Özel İşe Alım Danışmanlığı

Yatırımcı firmamızın teknoloji firması olmasının desteğiyle, teknoloji sektörüne özel işe alım süreçlerinde teknik yetkinliklerin derinlemesine analiz edilebilmesi için alanında uzman teknik yöneticilerimiz eşliğinde mülakatlarımızı gerçekleştiriyoruz.Teknoloji dili ile ilgili, o dilin felsefesi, kod uygulaması , yenilikçi yaklaşımlarının detaylandırılmasını sağlıyoruz. Adaylarımızın ve iş ortaklarımızın teknoloji beklentilerini, teknoloji alanındaki gelişim alanlarını, planlarını, hedeflerini, stratejilerini tüm raporlarımızda paylaşıyoruz.

Bunun yanında dünyada ve Türkiye’de lider bir teknoloji firması ile iş birliği yaparak geliştirdikleri teknoloji yeteneklerini test eden bir değerlendirme aracını süreçlerimizde kullanıyoruz.

Üst Düzey Rollerde İşe Alım Danışmanlığı

Her sektör, kurum ve rolün kendi dinamiklerine özel kurguladığımız işe alım süreçleri yanında, üst düzey işe alım ihtiyaçları için yapılandırılmış seçme ve yerleştirme hizmeti sunuyoruz. Boyutlu ve bütünsel analizleri destekleyecek değerlendirme merkezlerini süreçlerimize dahil ederek stratejik iş birlikteliklerinin kurulmasını sağlıyoruz.

Son Yazılar

İşe alım danışmanlığı konusundaki makalelerimize mutlaka göz atın!